DataDash Meta-XP Dünyasına Hoş Geldiniz!

Web3, IoT(Internet of things) dünyasına doğru evrilirken, M2 Pro kripto madenciliği topluluğumuzla birlikte, mevcut madencilik katılımınızı gerçekten merkezi olmayan, çoklu tokenlı bir madencilik deneyimine dönüştürmenin bir sonraki adımını kutluyoruz. M2 Pro kripto madenciliği topluluğumuzla birlikte attığımız bu adımla, Meta-XP, küresel bir hareket olarak MXC'nin ve madencilik topluluğumuzun büyümesine sürdürülebilir bir şekilde fayda sağlamak için tasarlandı.

Ne Değişecek?

Göze çarpan değişikliklerden bazıları, DataDash uygulamasındaki madenci görüntüleme sayfanızın düzeni. Bu sayfayı, çok tokenlı madencilik deneyiminizdeki bir dizi önemli olayı göstermek için dikkatlice düzenledik.

1. F-NFT'ler

F-NFT'lerle tanışın veya bizim değişimizle “Fonksiyonel NFT’ler”. Madencilik sayfasının üst kısmında benzersiz bir dijital-yumurta keşfedeceksiniz. Bu, kuluçka öncesi bir yumurtadır, eğer yumurtadan çıkarmayı seçerseniz, benzersiz yumurtanızdan bir DataFunk çıkacaktır. Bu yumurta, DataFunk NFT'lerin dünyasına açılan gerçek bir penceredir. DataFunks'ın muhteşem dünyası hakkında bilgi edinmek için yumurtaya tıklayın. Şimdi siz sormadan önce, evet, en iyi madenci sağlığına sahip geniş madencilik topluluğumuzdakilere sınırlı bir Airdrop olacak! DataFunks benzersizdir ve Web3 & Metaverse ölçeklenebilirliği açısından fayda, işlevsellik ve sonsuz olanaklar sağlayarak MXC ekosisteminde önemli bir rol oynayacak.

ÇIKTILAR

- İlk önce DataDash Uygulamasında MXC Functional NFT'lere bakın
- Herkesin yeni madencilik ekranında kuluçka öncesi yumurta alacak
- Yüksek cihaz sağlığına sahip mevcut madenciler için ücretsiz DataFunk NFT Airdrop'u gerçekleşecek

2. Çoklu Token Madenciliği

Lansmanından bu yana, M2 Pro Miner kendisini gerçekten çok tokenlı bir madenci olarak kanıtladı. Sonuç olarak, daha köklü madencilerimize DataHighway (DHX) token madencilik geçişinize başlamak için ücretsiz bir fırsat sunulacak. Madencilikteki bu geçiş önemli ve tüm uzun vadeli MXC madencileri için gerçekleşecek. DHX madenciliğine geçerken madencilik yakıt tankınızın (Sağlık), DataHighway token madenciliğinden en iyi şekilde yararlanmanız için önemli bir rol oynayacağını unutmamak önemli. Bu geçişe başlamanın sebebi (uzun süredir ağda olan madenciler için geçerlidir), MXC tokenının sürdürülebilirliğini ve uzun ömürlü olmasını sağlamak. Ayrıca, onlarca yıl zincir üstü token madenciliği yapabilmenizi sağlar. Hayır, bu bir yazım hatası değildi, onlarca yıl! Anlaşmayı daha da tatlandırmak için sağlık bilincine sahip madencilerimize ücretsiz bir DataHighway token ($DHX) Airdrop'u olacak ve bu onların DataHighway jeton dünyasına kolayca ve bilinçli bir şekilde geçiş yapabilmelerini sağlayacak. Bu MXC, DHX ve BTC madenciliğini aynı anda yapabileceğiniz anlamına geliyor. Yani başka bir değişle bu yıl içinde başlayacak olan Polkadot madenciliği ile M2 Pro Miner kullanarak madencilik yapmak için daha iyi bir zaman olmamıştı.

ÇIKTILAR

- MXC ağındaki uzun vadeli madencilerin kademeli olarak MXC'den DHX madencilik ağına geçmeleri gerekecek
- Yüksek sağlığı olan madenciler, geçişlerinin kolay olmasını sağlamak için ücretsiz bir DHX Airdrop'u alacak

3. Meta-XP Halkaları

Benzersiz, heyecan verici, yeni etkileşimli bir öğe olan Meta-XP halkaları, çoklu token madenciliği yolculuğunuz boyunca ilerlemenizi doğru bir şekilde takip edebilmeniz için bireysel zincirlerde katılımcı madenciliğinizi gösterecek. MXC, DHX, Bitcoin ve yakında piyasaya sürülecek olan Polkadot madenciliğine kadar, madencilik yolculuğunuzun tüm yönleri burada yer alacaktır. İlerlemenizi doğru bir şekilde takip edebilir, bunu diğer MXC destekçileriyle karşılaştırabilir ve Meta-XP ilerlemenizi birbirinizle ayrı ayrı paylaşabilirsiniz!

ÇIKTILAR

- Çeşitli token madenciliği katılımlarınız madencilik sayfanızda detaylı olarak gösterilecek; herkesin madenciliğe katılımı farklı olacak
- Polkadot madenciliği, Aralık 2022'de Maden Halkalarına eklenecek

4. Altıgen Metaverse

Metaverse'e yeni giriş, sürüm 1.0 ile başlar. Bu ilk sürüm sunumunda, M2 Pro Miner dağıtımına odaklanıyoruz. Neden? Çünkü, küresel madencilik topluluğumuz olan sizinle birlikte, gerçek dünya veri bağlantısına yönelik temel adımı atıyoruz. Bunu yapmak için adil bir kapsama alanına ihtiyacımız var. Bu şekilde dünyanın en büyük Web3 IoT Veri Ağı haline geliyoruz. Her 10 M2 Pro için 2,4 km (1,5 mil) Altıgen(Hexagon) çap uygulayarak ağımızın adil bir şekilde yayılmasına izin vereceğiz. Gelecekteki dağıtımlarda, altıgen reklamcılık, NFT promosyonları, lider tabloları ve özel teklifler dahil olmak üzere DataFunk NFT'lerini de tanıtarak meta-gerçeklik geçişimizi uygulayacağız. İnsanlar tarafından, insanlar için türünün tek örneği bir ağ kuruyoruz ve birlikte, her seferinde bir altıgen olmak üzere dünyayı kapsamayı amaçlıyoruz.

ÇIKTILAR

- M2 Pro Madencilik ağı büyüyor ve IoT veri erişimimizi genişletme zamanı geldi
- Her Altıgenin 2,4km Çapı (1,5 mil) vardır ve Hexagon başına maksimum 10 Madenciye izin verilir
- Yeşil Altıgenler, geniş kullanım için ücretsiz olarak kullanılabilen bir altıgeni temsil eder, Sarı Altıgenler biraz doludur ve Kırmızı Altıgenler tamamen doludur
- Madencilerin yayılması, dünya genelinde tam ticari kullanım için veri ağımızın lansmanına hazırlanması demektir

5. Rakım ve Yön Faktörleri

Bu faktörleri kaldırdık ve artık madencilik performansınızı etkilemeyecek. Bunun nedeni, ticari veri ağı ortaklarımızla yaptığımız bir dizi testten sonra veri ağımız & Gin 1689, Careband ve Digital Matter gibi müşterilerimizin / ortaklarımızın ihtiyaçları hakkında çok şey öğrenmiş olmamız.

ÇIKTILAR

- Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da MXC ağı ile bir dizi ticari test gerçekleştirdikten sonra ortaklarımız, bir madencinin rakımı ve oryantasyonu üzerinden diğer alanlara değer veren bir ağa ihtiyaç olduğunu gösterdiler ve bunun sonucunda bu koşulları madenciliğimizden çıkardık.

Şimdi sürdürülebilir bir madencilik topluluğu olma yolunda heyecan verici bir zaman. HERKESten haber almaktan ve yerleşik madencilik topluluğumuzun katılımını artırmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz. Bunun Web3 dünyasına atılan en maceralı adım olduğuna inanıyoruz ve sizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz!

Önümüzdeki günlerde Meta-XP'yi sizlerle ve bütün MXC topluluğumuzla birlikte kutlamaya devam edeceğiz! Ücretsiz kuponlar, çok tokenlı ürün paketleri, Oculus Sanal Gerçeklik Kulaklıkları gibi ödüller ve eşantiyonlar dağıtacağız. Web3 IoT dünyası burada ve MXC, sanal gerçeklik dünyasına hazır olmanızı sağlıyor!